OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Kontakt

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D., s.r.o.
Tyršova 324
684 01 Slavkov u Brna

IČO: 08677531
DIČ: CZ08677531

 

ORL ordinace je ve 2. nadzemním podlaží revitalizované části 3. podlažní budovy polikliniky (bílo-modrá budova) - bezbariérový vstup hlavním vchodem z rohu ulic Tyršova a Malinovského nebo výtahem s nástupem přímo z chodníku z ulice Malinovského. 

GPS: 49°09'22.8"N   16°52'48.4"E

--------------------------------------------------------------------

 

* Komunikace s pacienty je možná osobně v rámci vyšetření v ordinaci. Přes telefon nelze za současné legislativy sdělovat informace o zdravotním stavu a není třeba se objednávat, proto není nutno nás předem kontaktovat. Denně aktualizované informace o provozu a ordinační době jsou k dispozici na těchto internetových stránkách, které stačí před návštěvou zkontrolovat.

V případě specifických dotazů, ke kterým zde nenaleznete odpověď nebo v případě potřeby kontaktování lékaře pro přeobjednání termínu již naplánovaného vyšetření je pro pacienty vyhrazený a lékařem denně kontrolovaný e-mail: orlinfopacient@email.cz nebo na stejný e-mail přesměrovaný zde níže připravený kontaktní formulář.

Lékař reaguje na vaše e-maily relativně rychle ještě ten stejný den a to i mimo ordinační dobu. Přes víkendy a mimo ordinační dobu je schopen přes sms poslat eRecept v případě zhoršení potíží u již registrovaných, vyšetřených a sledovaných pacientů. Elektronická komunikace přes e-mail  orlinfopacient@email.cz   je pro registrované pacienty nepřetržitá (nonstop).

* Úřední kontakty mají vyhrazený e-mail: orlinfo@email.cz, přes který je možno nás kontaktovat a získat soukromý telefonní kontakt přímo na lékaře za účelem další úřední nebo provozní komunikace.

Soukromý mobilní kontakt na lékaře ORL ordinace je určen a předáván pouze ke komunikaci s kolegy lékaři a jejich zdravotními sestrami pro odborné konzultace a dále ke kontaktu se zdravotními pojišťovnami, zdravotnickou záchrannou službou, úřady a orgány státní a místní správy, KHS, SÚKL, firmami s rizikem práce v hluku, dodavateli zařízení a vybavení ordinace, zdravotnického materiálu a služeb souvisejících s provozem atd.

Pro tyto úřední kontakty je lékař na příjmu během ordinační doby i mimo tuto dobu.

Žádáme o respektování toho, že tento telefonní kontakt není kontaktem pro spojení do ORL ordinace, ale nonstop aktivovaným soukromým mobilem lékaře. Nelze ho proto dle zákona o ochraně osobních údajů bez našeho souhlasu zveřejnit ani předávat dalším osobám. 

  

Ordinace zatím nemůže mít z provozních důvodů zavedenu pevnou telefonní linku. Pro nové pacienty stačí přečíst informace na těchto internetových stránkách.

Těsně před plánovanou návštěvou doporučujeme všem pacientům zde vždy zkontrolovat případné aktualizace ordinační doby.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Aktuality

archív