OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontakt

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D., s.r.o.
Tyršova 324
684 01 Slavkov u Brna

IČO: 08677531
DIČ: CZ08677531

 

ORL ordinace je ve 2. nadzemním podlaží revitalizované části 3. podlažní budovy polikliniky (bílo-modrá budova) - bezbariérový vstup hlavním vchodem z rohu ulic Tyršova a Malinovského nebo výtahem s nástupem přímo z chodníku z ulice Malinovského. 

GPS: 49°09'22.8"N   16°52'48.4"E

--------------------------------------------------------------------

 

Veškeré provozní informace, které potřebujete znát před návštěvou, jsou zveřejněny na těchto denně aktualizovaných internetových stránkách. Pro pacienty bez internetu jsou informace dostupné také u dveří do čekárny ordinace. Pokud zde i přesto nenaleznete odpověď na svoje dotazy, máte možnost přímého kontaktování lékaře přes e-mail orlinfopacient@email.cz. Lékař reaguje na Vaše dotazy během krátké doby a v ten stejný den. Přes tento e-mail můžete také domluvit individuální termíny pro pacienty s oslabením imunity (chemoterapie, imunosupresiva, kortikoidy, biologická léčba apod.) anebo ve věku nad 90 let, které je potřeba vyšetřit izolovaně od ostatních.

 

Komunikace s pacienty je možná osobně v rámci vyšetření v ordinaci. Není třeba se objednávat, proto není nutno nás předem kontaktovat. V případě specifických dotazů anebo v případě potřeby kontaktování lékaře pro přeobjednání termínu již naplánovaného vyšetření je pro pacienty vyhrazený a lékařem denně kontrolovaný e-mail: orlinfopacient@email.cz anebo na stejný e-mail přesměrovaný zde níže připravený kontaktní formulář.

Lékař reaguje na vaše e-maily relativně rychle ještě ten stejný den a to i mimo ordinační dobu. Přes víkendy a mimo ordinační dobu jsme navíc díky tomu schopni zkonzultovat stav a přes sms zaslat eRecept v případě zhoršení potíží u již registrovaných, vyšetřených a sledovaných pacientů. Elektronická komunikace přes e-mail  orlinfopacient@email.cz   je pro registrované pacienty nepřetržitá (nonstop).

  

Úřední kontakty mají vyhrazený e-mail: orlinfo@email.cz, přes který je možno nás kontaktovat a získat soukromý telefonní kontakt přímo na lékaře za účelem další úřední nebo provozní komunikace.

Soukromý mobilní kontakt lékaře ORL ordinace je přes tento e-mail určen a předáván ke komunikaci s kolegy lékaři a jejich zdravotními sestrami pro odborné konzultace a dále ke kontaktu se zdravotními pojišťovnami, zdravotnickou záchrannou službou, úřady a orgány státní a místní správy, KHS, SÚKL, firmami s rizikem práce v hluku a poskytovateli služeb, souvisejících s provozem. Pro tyto je lékař na příjmu během i mimo ordinační dobu. Žádáme o respektování toho, že mobilní telefonní kontakt není kontaktem pro spojení do ORL ordinace, ale nonstop aktivovaným soukromým kontaktem lékaře. Nelze ho proto dle zákona o ochraně osobních údajů bez našeho souhlasu zveřejnit ani předávat dalším osobám. 

  

Ordinace zatím nemůže mít z provozních důvodů zavedenu pevnou telefonní linku. Pro nové pacienty stačí přečíst informace na těchto internetových stránkách.

Těsně před plánovanou návštěvou doporučujeme všem pacientům zde navíc zkontrolovat aktualizace ordinační doby.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

 

Přejít na stránky ordinace

Aktuality

archív