OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Pro rok 2021 byla na žádost řady pacientů provedena úprava ordinační doby se zajištěním provozu v pondělí z důvodu nahromaděných akutních případů z víkendu a s přesunem více ordinačních hodin do dopoledních termínů.

Místo pondělí bude proto operační den ve středu. Pacienti tím získají časově rovnoměrnější zajištění zdravotní péče po celý týden s večerními termíny, vyhovujícími spíše pracujícím lidem, které ponecháme, a s dopoledními termíny, upřednostňovanými zase staršími pacienty, které jim naopak prodloužíme.

 

Den i vlastní hodina návštěvy je samozřejmě stále na Vás - v tomto i nadále ponecháváme možnost volby. 

Těsně před cestou do ordinace si můžete přes naše internetové stránky zjistit počet pacientů v čekárně. Aktualizace probíhá každou hodinu.

 

V roce 2021 bude ordinační doba pro všechny pacienty (registrované i nové) bez potřeby objednání či ohlášení se předem:

Po:  1400-2000

Út:    630-1230

(St:  operační den)

Čt:  1400-2000

Pá:   630-1230

Další, zde nezveřejněné hodiny, jsou vyhrazeny pouze na objednání. Tyto hodiny budou následovat po ukončení běžné ordinační doby (po + čt: 2000-2030, út + pá: 1230-1500). Bude se jednat o individuální termíny určené pro imunitně oslabené pacienty, vyžadující izolaci, nebo k ultrazvukovému vyšetření, vyžadujícímu delší časový prostor.

   

Rozšiřujeme tím možnost objednání pro imunitně oslabené, zejména onkologické pacienty, mimo běžnou ordinační dobu. Týká se to nejen pacientů se zhoubnými nádory, kterým vycházíme vstříc, ale také pacientů na tzv. imunosupresivní léčbě z důvodu autoimunitního onemocnění a pacientů ve věku nad 90 let. Důvodem je potřeba jejich izolování od ostatních. Navíc se jedná o případy, vyžadující výrazně více časového prostoru. Pokud jste tedy pacientem (nebo jeho příbuzným) na chemoterapii nádoru nebo na biologické či jiné imunosupresivní léčbě, kontaktujte naši ordinaci přes email orlinfopacient@email.cz a budeme Vám schopni zajistit vyšetření v individuálním termínu.

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Aktuality

archív