OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Přijímáme nové pacienty dospělé a děti starší 12 let.

ULTRAZVUK

Kromě ORL vyšetření provádíme i ultrazvukové (UZ) vyšetření oblasti hlavy a krku, a to i pro pacienty u nás neregistrované a i u dětí bez omezení věkem.

Oproti běžnému ORL vyšetření máme možnost doplnění vyšetření ultrazvukem. Oproti ultrazvukovým pracovištím máme výhodu ORL dovyšetření současně na jednom místě.

ORL i ultrazvukové vyšetření je u nás zdarma a bez poplatků, pokud jste pojištěni u některé z našich smluvních zdravotních pojišťoven.

I v případě, že jste registrováni u jiného lékaře a máte pouze žádanku k doplnění ultrazvuku oblasti hlavy a krku, přijďte bez obav k nám.

Jedinečnou předností je u nás možnost vyšetření bez objednání ve stejný den, zejména pokud se jedná o stavy s rizikem z prodlení. Můžete k nám přijít bez nutnosti předchozího ohlášení se a my pro Vašeho lékaře vše doplníme na počkání.

Na objednání je kromě toho po osobní domluvě, tedy po našem úvodním ORL vyšetření, také cytologická diagnostika útvarů pod UZ kontrolou, která je časově náročnější a zbrzdila by provoz ordinace. Toto vyšetření  proto objednáváme na pátky odpoledne, tzn. mimo ordinační dobu pro běžné pacienty.

Job_0111AA.jpg

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Aktuality

archív