OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Přijímáme nové pacienty bez omezení vzdálenosti bydliště, dospělé a děti starší 12 let.

ULTRAZVUK

Kromě ORL vyšetření provádíme i ultrazvukové vyšetření oblasti hlavy a krku, a to i pro pacienty u nás neregistrované a i u dětí bez omezení věkem.

Oproti běžnému ORL vyšetření máme možnost doplnění vyšetření ultrazvukem. Oproti ultrazvukovým pracovištím máme výhodu ORL dovyšetření současně na jednom místě.

ORL i ultrazvukové vyšetření je u nás zdarma a bez poplatků, pokud jste pojištěni u některé z našich smluvních zdravotních pojišťoven.

I v případě, že jste registrováni u jiného lékaře a máte pouze žádanku k doplnění ultrazvuku oblasti hlavy a krku, přijďte bez obav k nám.

Jedinečnou předností je u nás možnost vyšetření bez objednání ve stejný den, zejména pokud se jedná o stavy s rizikem z prodlení. Můžete k nám přijít bez nutnosti předchozího ohlášení se a my pro Vašeho lékaře vše doplníme na počkání.

Na objednání je kromě toho po osobní domluvě (po našem úvodním vyšetření) také cytologická a histologická diagnostika útvarů, která je časově náročnější a zbrzdila by provoz ordinace.

Job_0111AA.jpg

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Aktuality

archív