OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Přijímáme nové pacienty bez omezení vzdálenosti bydliště, dospělé a děti starší 12 let.

Nevyžadujeme objednání ani ohlášení se předem.

ORL - vyšetření uší, nosu a krku

K ORL vyšetření přijímáme pacienty bez nutnosti objednání. 

Důvodem, proč zatím neobjednáváme a nedáváme k dispozici veřejně telefon, je to, že u většiny ORL potíží se jedná o akutní stavy, vyžadující vyšetření ihned. Objednávání je v ORL oboru složité tím, že přednost mají akutní pacienti, kterých je v praxi většina, a nešlo by proto objednané brát na čas.

Dalším důvodem, proč není zavedena přímo do ordinace pevná telefonní linka, je, že v ordinaci probíhá vyšetření sluchu a endoskopické zákroky, vyžadující klidné prostředí a plné soustředění pacienta. Klidné nerušené prostředí tím zvyšuje kvalitu a komfort při vyšetření i pro Vás. 

Žádanka od odesílajícího lékaře ke specialistovi by měla být vystavena dle doporučení pojišťoven, proto pokud možno prosíme o její zajištění před návštěvou u nás. Pacienty bez žádanky však přijímáme také, pokud se jedná o odůvodněné akutní stavy, kdy by bylo riziko z prodlení, anebo při individuální nedostupnosti praktického lékaře, kdy žádanku nelze zajistit.

Do ORL ordinace se lze zaregistrovat do dlouhodobé péče, nebo pouze k jednorázové návštěvě v případě nepřítomnosti Vašeho lékaře.

Pokud máte ORL potíže, přijďte kdykoliv v termínech naší pracovní doby bez nutnosti předchozího ohlášení se, a to i když k nám míříte poprvé anebo ze vzdálenějších oblastí.

Kvůli Vaší registraci není potřeba nás kontaktovat e-mailem ani chodit předem. Pokud jste pacientem jedné z našich smluvních zdravotních pojišťoven, registrace proběhne automaticky elektronickou cestou v čekárně přes Vaši průkazku pojišťovny při první návštěvě.

Po vstupu do čekárny neklepejte na dveře ordinace, stačí vybrat důvod návštěvy a vložit Vaši kartičku pojišťovny do elektronického registračního systému, čímž se objevíte přímo v počítači lékaře a on o Vás ví. Posaďte se a vyčkejte, po Vašem vyvolání na monitoru se automaticky odblokuje zámek dveří a Vy můžete vstoupit do ordinace.

Přednost mají, podobně jako na jiných pracovištích, vybraná akutní onemocnění a některá specifická plánovaná ošetření. Proto může lékař změnit pořadí pacientů.

ORL.jpg

 

ULTRAZVUK

Kromě ORL vyšetření provádíme i ultrazvukové vyšetření oblasti hlavy a krku, a to i pro pacienty u nás neregistrované.

Oproti běžnému ORL vyšetření máme možnost doplnění vyšetření ultrazvukem. Oproti ultrazvukovým pracovištím máme výhodu ORL dovyšetření současně na jednom místě.

ORL i ultrazvukové vyšetření je u nás zdarma a bez poplatků, pokud jste pojištěni u některé z našich smluvních zdravotních pojišťoven.

I v případě, že jste registrováni u jiného lékaře a máte pouze žádanku k doplnění ultrazvuku oblasti hlavy a krku, přijďte bez obav k nám.

Jedinečnou předností je u nás možnost vyšetření bez objednání ve stejný den, zejména pokud se jedná o stavy s rizikem z prodlení. Můžete k nám přijít bez nutnosti předchozího ohlášení se a my pro Vašeho lékaře vše doplníme na počkání.

Neakutní pacienty, například v dispenzární péči, objednáváme individuálně až po našem ORL vyšetření a registraci, tedy ne telefonicky.

Na objednání je kromě toho po osobní domluvě (po našem úvodním vyšetření) také cytologická a histologická diagnostika útvarů, která je časově náročnější a zbrzdila by provoz ordinace.

Job_0111AA.jpg

Objednejte se

MUDr. Jana Neuwirthová, Ph.D.

ORL, ultrazvukové vyšetření a imunonutrice

Slavkov u Brna, Bučovice, Vyškov, Brno a okolí

Aktuality

archív