OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

oficiální webové stránky

Vítáme Vás na našich denně aktualizovaných oficiálních stránkách. Naleznete na nich veškeré informace o provozu ordinace, kvalifikaci lékaře a poskytovaných zdravotních službách.

Pravidelně zde budeme zveřejňovat novinky z naší ordinace, dny nepřítomnosti lékaře a změny ordinační doby. Naleznete zde i aktuality a zajímavosti z provozu ordinace.

V sekci "blog - články pro pacienty" najdete doporučení, jak postupovat v případě zánětů zvukovodu anebo středouší. Postupně tam budeme přidávat i rady, jak můžete přirozenou cestou a úpravou stravy ovlivnit mnohá onemocnění, imunitu, únavový syndrom, záněty i nádory. 

Objednejte se

V naší ORL ordinaci není nutné se objednávat.

Přijíme nové pacienty ze Slavkova u Brna, Vyškova, Bučovic, Brna a širokého okolí.

V případě zájmu o registraci anebo i jen jednorázové vyšetření jste u nás vítáni.

Aktuality

  • Vítáme Vás na oficiálních stránkách ORL ordinace

    13. 1. 2020

    Vítáme Vás na našich oficiálních internetových stránkách, kde naleznete veškeré informace o provozu a námi poskytovaných lékařských službách. Pravidelně zde aktualizujeme i ordinační dobu a dny nepřítomnosti lékaře. Přidáváme články a fotky nejen z provozu ordinace, ale v blogu pro pacienty naleznete i obecné doporučení jak postupovat při zánětech středouší, zvukovodu aj., a postupně budeme přidávat i články se zaměřením na imunonutrici.

archív