OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

ORL komplexní ordinace

ve Slavkově u Brna

Bezpečí pro naše pacienty zajišťujeme pravidelnou kontrolou sterilizace a certifikovanými metodami dezinfekce
Pacienty chceme nejen léčit, ale i chránit, proto nejen 1x ročně, ale navíc i při každé jednotlivé sterilizaci kontrolujeme její účinnost. V naší ordinaci navíc používáme profesionální certifikované metody dezinfekce a sterilizace, vyhovující i nemocničnímu prostředí.
Po dekontaminaci a dezinfekci (Secusept/Stabimed) se nástroje opláchnou a vkládají do sterilizátoru. Pro každou jednotlivou várku sterilizace používáme zdravotním ústavem doporučený indikátor, který garantuje účinnost sterilizace - ukazuje na bezpečné odstranění všech bakterií a virů.
Denně používané nástroje sterilizujeme v kazetách, ostatní pak v jednorázových plastových obalech. Z kazet jsou nástroje přemístěny pomocí podávek na krytou čistou pracovní plochu, kde jsou chráněné před kontaminací a před použitím navíc i nahřívány na teplotu lidského těla.

Objednejte se

V naší ORL ordinaci není nutné se objednávat.

Přijíme nové pacienty ze Slavkova u Brna, Vyškova, Bučovic, Brna a širokého okolí.

V případě zájmu o registraci anebo i jen jednorázové vyšetření jste u nás vítáni.

Aktuality

  • Vítáme Vás na oficiálních stránkách ORL ordinace

    13. 1. 2020

    Vítáme Vás na našich oficiálních internetových stránkách, kde naleznete veškeré informace o provozu a námi poskytovaných lékařských službách. Pravidelně zde aktualizujeme i ordinační dobu a dny nepřítomnosti lékaře. Přidáváme články a fotky nejen z provozu ordinace, ale v blogu pro pacienty naleznete i obecné doporučení jak postupovat při zánětech středouší, zvukovodu aj., a postupně budeme přidávat i články se zaměřením na imunonutrici.

archív